Є події в нашому житті, яких ми чекаємо із замиранням серця…

Кажуть, очікування свята іноді краще самого свята… В нашому випадку і очікування, і власне свято були надзвичайно приємними!

Мова йтиме про театр одного актора «Крик», а саме про його день народження!

День Нарождення – це завжди свято!

На сцені театру19 грудня 2011 року театрові «Крик» виповнилося 22 роки! Це роки шаленої юності, розквіту та здійснення бажань!

Скільки раз мені доводилося чути від Михайла Мельника слова про те, що моє життя тільки починається і все найцікавіше, найцінніше, і найзахоплююче ще попереду!

Саме такі слова я й промовила на сцені театру! В 22 життя тільки починається! І найцікавіше нас очікує в майбутньому!

В театрі атмосфера чарівності: в холі великі плакати з вітаннями, квіти, фотографії Михайла Васильовича... В залі безліч білосніжних сніжинок – ажурних, різноманітних… Посередині сцени великий екран… Сьогодні відео-показ вистави «Лоліта»…

Людей чимало, сходинки заповнені… Усі усміхнені, але чомусь трохи схвильовані… У дівчат на першому ряді тремтять руки…

Чому вони хвилюються? – запитаєте ви… А я відкрию вам цю таємницю…

Давайте повернемося трохи у минуле…

Подорожуємо у часі

7 грудня, 2011 року

Збір творчої групи у складі шанувальників театру, студентів Михайла Мельника і просто гарних і талановитих людей нашого міста. Обговорення ідей щодо привітання Михайла Мельника з «іменинником» 😉

Ідей було чимало, але багато з них були вже не новими – скільки свят ми провели разом! Непросто вигадати щось принципово нове!

Творча группа "Крикуни"

Хтось озвучив ідею зйомки відео-кліпу, в стилі інтерв’ю. Цю ідею швидко підхопили і одразу ж почали реалізовувати. Звичайно, без професійної техніки тут не обійтися, тому в партнери ми запросили студію відео зйомки «SP Studio».

Це дуже захоплююча справа – розпитувати у жителів Дніпропетровська, що саме вони думають про театр одного актора «Крик». Це важко уявити, але я спробую передати наш настрій! Неділя, десята ранку… Йде сильний дощ… На вулицях майже нікого, а ми з відеокамерою, мікрофоном та парасольками… Усміхнені, захоплені доброю справою!!!

Насправді, нам було важко відмовити! Навіть ті, хто ніколи не приходив до театру, розповідали цікаві речі про те, як їм хочеться потрапити до театру, як багато вони про нього чули і найближчим часом обов’язково завітають у гості до Михайла Васильовича!

16 грудня, 2011 року…

Часу все менше і менше… Трохи хвилюємося – необхідно встигнути реалізувати усе задумане…

Вирішуємо робити святковий випуск журналу «Крик»… Розібрали по рубриці, зробили ескізи, розподілили обов’язки… Хотілось додати трохи об’ємних квітів – яке свято без квітів! В останній момент прийшла ідея зробити сніжинки – на темних кулісах будуть виглядати дуже ефектно!

Обложка Рубрика "В Театрі"

23 грудня, 2011 року…

7:00 – збір в театрі… Усі сонні, заклопотані і схвильовані… Але водночас зібрані і надзвичайно оперативні… О дев’ятій приїжджає Михайло Мельник – до цього часу необхідно прикрасити і хол, і зал, і зникнути так, щоб із ним не зустрітися…

8:50 – встигли! Ура! Театр у прикрасах, ми щасливі… Фотографуємося біля театру, обіймаємося, прощаємося до вечора і всі на навчання/роботу… Щойно повертаю ліворуч і здалеку бачу як під’їжджає машина Мельника… Ще б хвилина і конспіраторами нас назвати було б важко!

17:00 – збір у театрі. Перші в черзі – для реалізації задуманого необхідно сісти на перший ряд! До показу «Лоліти» потрібно домовитися з оператором про запуск нашого відео-привітання! Диск працює, все перевірено! Все під контролем!

18:00 – сидимо у першому ряді. Усі разом! Трохи хвилюємося… Тепер ви розумієте чому?!

Останні хвилини «Лоліти»… Аплодисменти… Світло в залі… Михайло Васильович спускається вниз сходами…

— Михайло Васильович, а коли ви востаннє сиділи на місці глядача в театрі?
— Ніколи!
— Тоді у вас є така можливість…
:-)

Михайло Мельник сідає на перший ряд… Запуск відео-привітання!

Яке ж задоволення спостерігати за реакцією Михайла Мельника на слова шанувальників! Ось з'являється посмішка… Потім про щось задумався… Потім сміх в залі і оплески… Знову думки і щира посмішка по закінченню відео-кліпу…

Сподобалось! Ми щасливі – відео сподобалось! Поцілунки від Михайла Васильовича і ми з букетами квітів на сцені! Слова вітання і голосне «Ми любимо «Крик»!». Емоції переповнюють нас – довгий час ми знаходимось у стані ейфорії!!!

Поцілунок

Шанувальники театру "Крик"

Цукерки, що виповнюють бажання від Михайла Васильовича – надзвичайно смачні! Поцілунки, фото на пам'ять, посмішки і піднесений настрій…

Календарі з автографом Михайла Мельника і запрошення на вистави!

Давайте разом кохати життя!!!

Яке щастя бути поруч з театром «Крик»! Яке щастя робити добрі справи разом! І яке надзвичайно тепле почуття охоплює, коли тобі вдається зробити приємне іншій людині… Коли усі навкруги посміхаються… Коли ти відчуваєш, що щось в твоєму житті пройшло не просто так, а з великою користю для тебе і для тих, хто тебе оточує…

Щастя поруч!

Кохайте життя! Відчувайте серцем! Робіть добрі справи та не забувайте посміхатися!!! І пам’ятайте: усього можна досягти! Усі, дійсно всі мрії здійснюються! Якщо дуже сильно захотіти…

Фото з Мельником

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Если вам понравилась статья, то Вы можете подписаться на RSS ленту!