Молодежь

Проходячи вранці 3 квітня по Набережній, мешканці Дніпропетровська могли бачити безліч молодих людей, що зібралися разом з пензликами у руках… Ні, це не спілка художників і не парад фарбувальників! Це добровільна зустріч усіх бажаючих зробити наше місто охайнішим!

«Якщо у місті є ще такі ж ненормальні як і я, — чекаю вас на Набережній у неділю!», — дав клич Михайло Васильович Мельник після однієї з вистав… Він і очолив цей суботник, купив фарбу, пензлики і рукавички… І знаєте, що б хотілося відзначити! Те, що таких «ненормальних», як пошуткував Мельник, знайшлося дуже багато! І ні вітер, ні холод, ні погана погода не змогла їх зупинити!

Лавочка

Фотоапарат

Михайло Васильович у роботі

Дрель

Фарбування

Набережна міста Дніпропетровськ

Усі посміхалися і були дуже привітні, хоча, багато з них, напевно, побачилися вперше… Сміх і сльози від вітру, чарівні посмішки, шалена наснага та дике бажання – ось у чому заслуга цих хлопчиків та дівчат! Задоволений і трошки схвильований Михайло Васильович: «Тобі не холодно?!», «Одягнися!», «Застебнися!», «Іди зігрійся!», «Ти не змерзла?!», — турбуючись, запитував він упродовж всього дня… Мені навіть свою шапку натягнув, щоб вуха не червоніли… 🙂 А вітер так і завивав, так і хотів усе зірвати… Фарбу розбризкувало по щокам і всі миттєво стали дуже схожі один на одного: у чорну крапинку… 🙂

М.В. Мельник

М.В. Мельник

М.В. Мельник

М.В. Мельник

Результатом нашої праці стали гарненько пофарбовані лавочки, огорожі біля річки, прибрана від сміття алея та виблискуючі на сонці букви, що вимальовують прізвища на пам’ятнику загиблим воїнам-афганцям.

Пофарбована огорожа
До і після
Пензлики
Фарба

Спостерігаючи за процесом в об’єктив свого фотоапарату, я зрозуміла одне: усе можливо, якщо захотіти! І всього можна досягти, міцно тримаючись за руки!

Потім нас чекали загальні обійми та фото на пам'ять!

На пам'ять

А ввечері я прийшла на виставу до «Крику»… І мене турбувало декілька питань: скільки енергії має Михайло Васильович і де він ховає батарейки?! 🙂 Знову усміхнений, активний та щасливий!

Звичайно, це моя власна думка, але я вважаю, що ця зустріч відбулася саме завдяки Мельнику! І, як би не він не хвилювався через те, щоб цю ініціативу не назвали піаром, я все ж таки скажу: це надзвичайна людина! Він справжній! Він неймовірний!

А відгуки говорять самі за себе! Бажаючих прийняти участь у новому суботнику вже навіть більше, ніж прийшло цього разу! Тому чекаємо теплого сонечка та знову за справу!

До зустрічі!

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники

Если вам понравилась статья, то Вы можете подписаться на RSS ленту!